Блог
- Автор: Olga
Що ж, давайте готувати! А рецепт дуже простий. На цей раз приготуємо домашній хліб, що складається в основному з лляного борошна, яке фактично не містить вуглеводів! У поєднанні з лушпинням псилію, яйцями та іншими інгредієнтами стає смачним низьковуглеводним корисним кето-хлібом!
- Автор: Vadim
Інтервальне голодування – це означачає, що ви не їсте та не отримуєте калорій протягом певного часу, це зазвичай режими 16/8 (16 годин без їжі) або навіть 36 годин. Фази сна включені.
- Автор: Ольга
Мабуть ви знаєте, що багато рецептів омлету з нутом без яєць роблять круглої форми. Але чесно зізнатися: я не хочу їсти нутну кашу без нічого. Тільки з смаковитою та хрускою основою тоді це це стає віршем. Мені захотілося, щоб рецепт з високим вмістом клітковини був наповнений білками. та низьким вмістом вуглеводів. Це, безумовно, обіцяє бути смачно! Це може стати звичайним рецептом в повсякденному житті. Спробуйте! :)
- Автор: Vadim
Селен бере активну участь у роботі антиоксидантних систем, захищаючи клітини організму від атак так званих «вільних радикалів» у складі ферментів. Він є компонентом амінокислоти селеноцистеїну, тому відіграє роль у багатьох процесах в організмі. Зокрема, селен важливий при ракових та серцево-судинних захворюваннях, когнітивних розладах, захворюваннях щитовидної залози та ін. Дефіцит селену призводить до порушень імунної системи, сперматогенезу та обмеження м'язової функції. У країнах з дуже низьким вмістом селену в ґрунті в мешканців може виникнути його дефіцит. Наприклад, у деяких районах Китаю була так звана «хвороба Касіна–Бека», яка проявилася, серед іншого, у змінах суглобів та порушенні росту кісток. Іншими причинами дефіциту селену можуть бути генетичний дефект, який впливає на його метаболізм, а також захворювання, що призводять до недостатнього надходження селену в організм. До таких належать, наприклад, муковісцидоз, ниркова недостатність, запальні захворювання кишечника та ін.
- Автор: Vadim
Соя. За даними дослідників, споживання ізофлавонів, що містяться в сої, викликало «статистично значуще зниження ризику рецидиву» у жінок, які перенесли інвазивний рак молочної залози. Дослідження, опубліковане в цьому році в Азіатсько-Тихоокеанському журналі з профілактики раку, показало аналогічні результати. Дослідники прийшли до висновку, що вживання сої після встановлення діагнозу супроводжувалося зниженням ризику смертності і частоти рецидивів захворювання.
- Автор: Vadim
"Їжте те, що хочете" або "їжте як раніше", - були загальними рекомендаціями для хворих на злоякісні новоутворення. На жаль, тривалий час розумінню особливостям харчування при онкопатологіях приділялося дуже мало уваги. Часто через страх перед хворобою та бажання зробити щось самостійно, хворі застосовують голодування, сумнівні «ракові дієти». Багато з цих режимів харчування шкідливі для здоров'я через те, що ще більше послаблюють і без того ослаблений організм. У кращому випадку «такі дієти» недостатньо або погано адаптовані до індивідуальних потреб. Недостатність в харчуванні призводить до припинення необхідної терапії, з іншого боку адекватний стан харчування покращує прогноз.
- Автор: Vadim
Стрес, куріння, алкоголь, нездорова їжа, цукри, отрути, хімічні речовини та інші забруднювачі, - все це призводить до утворення в організмі утворення значно більшої кількості вільних радикалів. Це небезпечно нестабільні атоми кисню, які викликають пошкодження в клітині організму. У невеликій кількості вони утворюються під час певних процесів в організмі, наприклад, при клітинному диханні. Існують речовини антиоксиданти, які запобігають шкідливим окислювальним процесам вільних радикалів від пошкодження клітин (в тому числі і раку). Кишечник звільненій від токсинів автоматично зменшить кількість вільних радикалів. Тому важливо забезпечити щоденне вживання достатньої кількості антиканцерогенної їжі, оскільки ці продукти безумовно гальмують ріст та поширення ракових клітин - це підтвердили численні наукові дослідження. Брокколі, капуста та інші рослини з сімейства хрестоцвітних Багаті цінними гірчичними оліями (глюкозинолати), сірчисті і антиоксидантні інгредієнти яких довели свої антиканцерогенні ефекти в багатьох наукових дослідженнях. Наприклад брокколі може стимулювати утворення в організмі речовини (індол-3-карбінолу), яка не тільки запобігає раку, але й може боротися вже з існуючим раком.